(066) 507-88-19, (093) 090-17-11
м. Харків, Пн-Сб 8-00 до 20-00
info@procubing.com.ua

Умови угоди

Перед тим як скористатися послугами Інтернет-магазину procubing.com.ua, будь ласка, уважно прочитайте цю Угоду.


1. Основні положення.


1.1. Ця угода укладається між будь-якою фізичною особою, далі «Покупець» та Інтернет-магазином procubing.com.ua, далі «Продавець» або «Сайт» у момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою під час оформлення замовлення або реєстрації на Сайті.

1.2. Ця Угода, а також інформація про товар, представлена ​​на сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України (ЦКУ).

1.3. Покупцем може бути будь-яка фізична особа, здатна прийняти та оплатити замовлений ним товар у порядку та на умовах, встановлених цією Угодою.

1.4. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди.

1.5. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на сайті.


2. Інформація про товар.


2.1. Товар представлений на сайті через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: кодом товару, ціною та описом товару.

2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (телефоном, за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну та достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.

2.4. Вказана на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину відразу інформує про це Покупця (телефоном або електронною поштою) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем це замовлення вважається анульованим.


3. Порядок придбання товару.


3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості, що є на Сайті. Замовлення може бути оформлене Покупцем самостійно на Сайті.

3.2. Після оформлення замовлення через Сайт на e-mail Покупця надсилається лист, що підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменувань обраних товарів та загальної суми замовлення, що є невід'ємною частиною цієї Угоди.

3.3. За відсутності товару на складі менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний повідомити про це Покупця (телефоном або за допомогою електронної пошти).

3.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром або анулювати замовлення.

3.5. Покупець має право відмовитися від замовленого товару у будь-який час до його відправки Покупцю, завчасно повідомивши про це Інтернет-магазин (телефоном або за допомогою електронної пошти).


4. Оплата товару.


4.1 Покупець оплачує вартість замовлення шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження коштів на рахунок Продавця.

4.2. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту, поки воно не сплачено.

4.3. Реквізити для оплати замовлення надсилаються покупцеві за допомогою SMS на номер, вказаний при оформленні замовлення.

4.4. Оплату замовлення за безготівковим розрахунком має бути здійснено Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця протягом трьох робочих днів з дня підтвердження замовлення.

4.5. При не надходженні коштів, Продавець залишає за собою право анулювати замовлення.

4.6. Послуги платіжних систем, терміналів Покупець оплачує самостійно.


5. Доставка товару, терміни.


5.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, у погодженій кількості та асортименті, здійснюється транспортними компаніями Нова Пошта або Укрпошта.

5.2. Відправлення замовленого товару провадиться протягом 2-3-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Неділя та офіційно визнані свята не входять до робочих днів.

5.3. Інтернет-магазин не відповідає за затримки в роботі транспортних компаній і не може вплинути на швидкість доставки відправлення.

5.4. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра або в пункті видачі зробити приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.

5.5. Фактом прийняття товару Покупцем є оплата товару Покупцем або підпис Покупця на накладній транспортної компанії.

5.6. У разі відмови Покупця від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.

5.7. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину, пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлено товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.


6. Порядок повернення товару.


6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару у момент отримання від кур'єра або у пункті видачі.

6.2. За законодавством України (Закон України "Про захист прав споживачів" Постанова КМУ № 172 від 07.12.2005) білизна обміну та поверненню не підлягає.

6.3. Повернення товару Продавцю можливе у разі, якщо товар має явний дефект або заводський брак.

6.4. При виявленні браку чи дефекту продукції, Покупець має право повернути товар чи отримати аналогічний без дефектів.

6.5. За відсутності аналогічного товару в наявності, Продавець має право відмовити покупцю в заміні товару та відшкодувати його вартість у грошовому еквіваленті.

6.6. Неправильний підбір розміру Покупцем не є причиною повернення або обміну товару.


7. Інше.


7.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на власний розсуд.

7.2. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, та має застосовуватись та тлумачитися відповідно до законодавства України.