(066) 507-88-19, (093) 090-17-11
м. Харків, Пн-Сб 8-00 до 20-00
info@procubing.com.ua

Політика конфіденційності

Інтернет-магазин Procubing Lingerie procubing.com.ua (далі по тексту - Сайт) використовує політику конфіденційності для демонстрації поваги до приватного життя користувачів Сайту.


Що означає політика конфіденційності?

Цей документ стосується особистої інформації, зібраної інтернет-магазином за допомогою свого Сайту та її управління.


Збір та використання особистої інформації.

Ви можете відвідувати Сайт без розкриття персональної інформації. Однак, якщо ви бажаєте придбати товари Сайту, вам необхідно вказати деякі особисті дані – свою адресу електронної пошти та пароль, що зберігається в нашій базі даних у зашифрованому вигляді, ми не маємо доступу до вашого пароля. Додаткову інформацію про свій обліковий запис ви можете отримати та редагувати в особистому кабінеті. Ви можете видалити свій обліковий запис із Сайту інтернет-магазину, зв'язавшись з нами.

При оформленні замовлення на Сайті користувач вказує прізвище, ім'я, адресу електронної пошти, контактний телефон, адресу доставки товару та погоджується на використання зазначеної інформації, її обробку та зберігання інтернет-магазином Procubing Lingerie, а також компаніями, які здійснюють доставку замовлення. Ми використовуємо цю інформацію для виконання своїх зобов'язань перед Вами.

Користувач погоджується на передачу Сайту своїх даних з метою виконання укладених договорів та прийнятих Сайтом відповідно до них зобов'язань з продажу та доставки Користувачеві товару. Згода Користувача виражається у зазначенні ним інформації у відповідних графах під час оформлення замовлення. Сайт не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем на Сайті у загальнодоступній формі.

Інформація про відвідування – при доступі до нашого Сайту через браузер, програму або за допомогою будь-якого іншого програмного забезпечення наші сервери автоматично записують і передають з метою виконання укладених договорів певну інформацію. Журнали сервера можуть містити таку інформацію: IP-адресу, тип і мову браузера, дату та час запиту, а також один або кілька файлів cookie, за якими можна визначити ваш браузер або обліковий запис.


Згода.

Якщо ви не бажаєте давати згоду на збір, використання та розкриття вашої особистої інформації, будь ласка, не надавайте її Сайту. Якщо особиста інформація була надана, проте ви хочете заборонити її використання та розголошення, повідомте Сайт за адресою електронної пошти: privacy@procubing.com.ua.


Надання доступу до інформації.

Ми не розкриваємо особисту інформацію користувачів компаніям, організаціям та приватним особам, які не пов'язані з діяльністю Сайту, крім випадків, коли:

1) Користувач надав право Сайту на повне використання своїх персональних даних.

2) На вимогу законодавства.

Інтернет-магазин не несе відповідальності за достовірність зазначених Користувачем даних на Сайті та їх відповідність документам про ідентифікацію особи.

 

Безпека.

На жаль, передача даних через інтернет не може вважатися на 100% безпечною. Тим не менш, ваша інформація на Сайті надійно захищена та повністю конфіденційна. Наш Сайт використовує SSL-шифрування для захисту даних.


Зміни у політиці конфіденційності.

Сайт може в будь-який час без попереднього повідомлення та на власний розсуд змінювати правила політики конфіденційності. Будь ласка, періодично перечитуйте політику конфіденційності, щоб знати такі зміни.


Запитання та пропозиції.

Якщо у вас є питання чи пропозиції щодо цієї політики конфіденційності, будь ласка, залиште нам повідомлення на адресу privacy@procubing.com.ua.